Prekių pristatymas

Pirkėjas, užsakydamas prekes, gali pasirinkti prekių pristatymo būdus:

1. Prekių pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas * (išskyrus Neringą).

Taip prekes galima pristatyti ir Latvijoje bei Estijoje BŪTINA išanksto susiderinti siuntų kainą bei laikotarpį.

* - Visos prekės Lietuvoje pristatomos NEMOKAMAI, kai užsakymo suma yra 36 € ir daugiau.

Pristatymo terminas:

Gavę užsakymą, Parduotuvės darbuotojai gali Jūsų nurodytu telefonu pasitikslinti užsakymo detales. Užsakymas pradedamas vykdyti iškart, kai pinigai yra įskaitomi (patenka) į Pardavėjo sąskaitą. Apie užsakymo vykdymo pradžią klientas informuojamas el. paštu / telefonu. Užsakymo įvykdymo laikas priklauso nuo apmokėjimo gavimo, o užsakymo pristatymo trukmė pailgėja tiek laiko, per kiek apmokėjimas už užsakymą yra įskaitomas į Pardavėjo sąskaitą. Prekes pristatysime jūsų pasirinktu adresu kuris pildomas užsakymo formavimo metu. Daugumą prekių siuntų tarnyba pristato per 2-3 darbo dienas, tačiau kai kurioms gali prireikti ilgesnio laiko - iki 5 darbo dienų.

Pristatymo būdai :

 Su siuntų tarnyba ; prekių užsakymai yra surenkami iki kiekvieno trečiadienio 10 val. ( tai yra  pinigai yra  iki nurodyto laiko įskaitomi (patenka) į Pardavėjo sąskaitą.) Po to visi užsakymai perduodami kurjerių tarnybai kuri pristato per 2-3 darbo dienas. Augalai yra siunčiami be vazonų saugiai supakuoti spec. pakuotėje.

 Per siuntas autobusu;  prekės  išsiunčiamos  I-IV iki 18 val. V iki 13 val. savaitgaliais ir švenčių dienomis prekės nėra siunčiamos ( jei nėra suderinta kitaip). Siunčiant prekes per autobusus atkreipkite dėmesį ar jūsų mieste ar gyvenvietėje yra siuntų skyrius priešingu atveju privalėsite siuntą paimti iš vairuotojo nurodytu laiku (už neatsiimtas prekes tiekėjas neatsako).Augalai yra siunčiami be vazonų saugiai supakuoti spec. pakuotėje. 

 Siuntų atsiėmimas ;  Prekes galima atsiimti ir be pristatymo mokesčio Vilniuje iš-anksto  suderinus su tiekėju tel. 8 624 54624 , taip pat Molėtuose  kiekvieną šeštadienį  iš-anksto  suderinus su tiekėju tel. 8 624 54624 .

Prekių priėmimo sąlygos:

Prekės iki 20 kg pristatomos iki pat gavėjo durų. Prekės kurių svoris yra didesnis nei 20 kg pristatomos tik iki gavėjo namo. Prekių pristatymo metu patikrinkite siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti.

img